Ex v éteru přehled

Ex v éteru https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504202/bmid_talkshow-s-byvalymi-L8t-504202.jpeg 3 176 176

Shay Goldsteinová už deset let pracuje v jedné rozhlasové stanici v Seattlu a nedokáže si představit, že by měla pracovat někde jinde. Poslední dobou se však neustále hádá s novým kolegou Dominikem Yunem, který právě dokončil žurnalistiku na univerzitě a je přesvědčený, že ví všechno nejlíp. Jejich stanice má však potíže a potřebuje něco nového, aby přitáhla posluchače. Shay dostane nápad a její šéf ho nadšeně přijme. V jejich novém pořadu s názvem Ex v éteru budou dva lidé, kteří spolu v minulosti chodili, rozdávat rady ohledně milostných vztahů. Jejich šéf se rozhodne, že se pro tuto roli nejvíc hodí právě Shay a Dominik, protože se už tak nesnášejí a neustále se pošťuchují. Ani jednomu se moc nelíbí, že budou lidem lhát, ale je to jejich jediná možnost, jak v rozhlase zůstat. Posluchači si pořad rychle zamilují a zanedlouho se z něj stane jeden z nejoblíbenějších v Seattlu, který rychle šplhá i po žebříčcích oblíbených podcastů. Čím je však pořad populárnější, tím větší je to podvod. Zvlášť když se do sebe Shay a Dominik postupně zamilují. V odvětví, které si tak cení pravdomluvnosti, by je prozrazení mohlo stát víc než jen kariéru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

The Ex Talk , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ex v éteru. Přihlašte se a napište ho.

Lilibeth_Noir
08.05.2024 3 z 5

Knihu jsem četla v ramci knižní štafety a moc jsem se na ni těšila.
Ze začátku se mi příběh i prostředí rádia neskutečně moc bavilo, ale časem jsem se musela do čtení nutit. Hodně mě v knize rušily nelogičnosti a opakující se věci.
Je to sice jednohubka, ale cca od poloviny jsem z toho tak trochu šílela.

Bety093
04.04.2024 4 z 5

Na tuhle knížku jsem měla během čtení různé názory. Chvilku jsem ji milovala a pak jsem se musela do čtení malinko nutit. Nakonec jsem ji ale přečetla docela rychle a to jen proto, že se knížka rozjela. Krásný, romantický příběh, který je z rádiového prostředí. Hezké postavy, dobrá délka kapitol a potom už i spád příběhu. Nemyslím si, že by to bylo něco převratného, ale hezká oddechovka to určitě je. Doporučuji.

sarhii
31.03.2024 1 z 5

Ta kniha je děsně nudná. Příběh se vleče a je to nezáživný. Těch pár chvil když se spolu o něčem dohadují je fajn ale celkově to popis všeho zabil. Anotace vypadala super a námět byl zajímavý, ale četlo se to těžce. Prokousala jsem se tím ale není to kniha kterou bych ještě někdy vzala do ruky.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Knižní novinky do konce roku

12.12.2021

Kniha Ex v éteru v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech9x