Nás se nezbavíš přehled

Nás se nezbavíš https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501989/bmid_nas-se-nezbavis-vtZ-501989.jpeg 5 82 82

Eva Dallasová série

Vše nasvědčuje tomu, že nový případ Evy Dallasové je zločin z vášně. Když ovšem vyslechne ženu, která zavolala policii, její výpověď prostě nesedí. Navíc jí trvalo více než hodinu, než vraždu po nalezení těla ohlásila. Na jednu lež se nabalují další a Eva se dostává do víru událostí, v jejichž středu stojí fanatická skupina, a na povrch vyplývá šokující zločinné spiknutí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Alpress

Faithless in Death , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nás se nezbavíš. Přihlašte se a napište ho.

Inka8
15.10.2023 5 z 5

Tato kniha byla opět super. Eva Dallasová opet exceluje a ze zdánlivě banální vraždy, která vypadala jako z vášně se vyklube odhalení fanatické skupiny, která se zaměřuje na unášení mladých žen za účelem plození dětí a další hrůzné praktiky. Četla se jedním dechem a už se těším na další titul

lucie3944
06.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Jo jo, takovéto "organizace" jsou na nic. Další příběh Evy Dallasové, který vás dovede někam, kam zpočátku vůbec nemířil. A člověka ani nenapadne, kde skončí. A to je super.

mirunda
20.06.2023 5 z 5

Při představě, že by se něco takového klidně mohlo dít, mi je fakt zle. Zajímavý příběh.

Nalezení, Poslední hřebík a další knižní novinky (37. týden)

11.09.2022

Kniha Nás se nezbavíš v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech2x