Éterické a esenciální léčivé oleje přehled

Éterické a esenciální léčivé oleje https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84413/etericke-a-esencialni-lecive-oleje-84413.jpg 4 3 3

Vonné esence povzbuzují ducha, zbystřují smysly a po únavném dnu vám přinesou hlubokou relaxaci. Tento praktický návod dokazuje, jak éterické oleje - v domě i na cestách - úžasně zlepšují kvalitu života v našem uspěchaném světě. Informace o éterických olejích extrahovaných z bylinek, květin, kořenů, kůry a pryskyřic obsahují instrukce, které oleje můžete používat pravidelně, které se musí užívat s rozumem a kterým by se měl člověk vyhnout úplně. Mezi desítkami jednoduchých receptů se nacházejí esenciální oleje, které: - pomohou při stresu, premenstruašním syndromu, spáleninách od slunce i při dalších potížích; - provoní domov, kancelář i auto; - tvoří směsi na bezpečné, voňavé mycí prostředky; - představují jedimnečné směsi pro děti i seniory. Colleen Dodt se zabývá bylinkami již patnáct let, a mnohé z rostlinek, které pro svou práci používá, si také sama pěstuje. Je majitelkou Herbal Endeavours, Ltd. v Rochester Hills v Michiganu a autorkou bezpočtu článků o bylinkách a aromaterapii.... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Pragma

The essential oils book , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Éterické a esenciální léčivé oleje. Přihlašte se a napište ho.

kubow
21.10.2021 4 z 5

Uvítal bych lepší rozdělení receptů do kapitol, případně nějaký rejstřík, aby se v knize dalo lépe orientovat. Chybí mi tam také přehled metod, jakými lze éterické oleje získat. Na druhou stranu množství směsí, které lze připravit dle receptů je na tak malou knihu úctyhodné.

čika
23.06.2017 4 z 5

pekne graficke spracovanie knihy a vela receptov. odporucam.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Éterické a esenciální léčivé oleje v seznamech

v Právě čtených1x

silice, léčivé oleje