Ešte som ťa nestretla přehled

Ešte som ťa nestretla https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497971/bmid_este-som-ta-nestretla-xGx-497971.jpg 4 87 87

Čo keby ste na letisku zobrali nesprávny kufor a bezhlavo sa vydali na honbu za jeho majiteľom? Redaktorka lifestylového časopisu a beznádejná romantička Laura vyráža na služobnú cestu na Normanské ostrovy, ktorá sa však nezačne práve najlepšie. Po tom, čo sa na letisku ocitne v trápnej situácii s najsexi mužom, akého kedy videla, v hoteli zistí, že zobrala nesprávny kufor. Laurinou jedinou útechou je jeho obsah – každá vec ju o čosi viac presvedčí, že majiteľ kufra je bezpochyby jej vysnívaný muž. Stačí ho už len nájsť.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (SK)

Just Haven't Met You Yet , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ešte som ťa nestretla. Přihlašte se a napište ho.

Katy_vKnihách
25.04.2024 3 z 5

Mám celkem slabost pro hrdiny/hrdinky, kteří se vydávají někam na cesty, a prozkoumávají za mě nějakou zajímavou zemi. Myslela jsem si, že to dostanu i od této knihy. Ale, není to tak úplně pravda. První polovina byla celkem čtivá, ale ta druhá už se vezla na docela vážné notě. Není to tak úplně o poznávání onoho ostrova, není to ani extra romantické (což považuju za plus), je to spíš o hrdince, která hledá sama sebe a své místo v životě. Osobně tenhle styl, spolu s klišé na závěr nemusím. Čekala jsem romantickou komedie okořeněnou cestováním a krásným prostředí. Ale to se moc nekonalo. Takže za mě průměrná kniha.

petraLI
29.03.2024 2 z 5

Styl psaní mi nesedl, bohužel.

hlavajda93
26.03.2024 5 z 5

Příjemné čtení, žádné velké bum prásk se teda nekonalo, ale líbilo se mi, jak bylo ukázáno, že není dobré dělat si příliš velké představy, jak bychom chtěli, aby se náš život vyvíjel. Vede to pak akorát ke zklamání a nakonec stejně vše dopadne úplně jinak a možná i líp než jsme původně chtěli.

Ještě jsme se nepotkali, Pod hladinou a další knižní novinky (33. týden)

13.08.2023

Ani slovo, Někdo klepe a další knižní novinky (28. týden)

10.07.2022

Kniha Ešte som ťa nestretla v seznamech

v dalších seznamech4x