Smoliar přehled

Smoliar https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102052/bmid_smoliar-0uc-102052.jpg 4 607 607

Patrik Hedström a jeho kolegovia z tanumhedskej policajnej stanice prežili pomerne pokojnú zimu. No s príchodom jari sa odrazu všetko mení. Do mestečka prichádza filmový štáb, nakrúcajúci rozporuplnú reality šou, a Fjällbacka a stáva dejiskom brutálnej vraždy. Ukazuje sa, že to, čo sa najprv zdalo ako bežná havária, je v skutočnosti zločin. Keď Patrik odhalí súvislosť s podobnými prípadmi vo Švédsku, začína mu byť jasné, že páchateľ má na svedomí viac ľudských životov. Na dôvažok zakrátko nájdu jedného z účinkujúcich v televíznej šou mŕtveho na smetisku. Ide o ďalšiu obeť sériového vraha, po ktorom polícia tak horúčkovito pátra? Smoliar je napínavý, vzrušujúci a mimoriadne aktuálny kriminálny román, v ktorom Patrik Hedström stojí pred svojou najväčšou profesionálnou výzvou.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Olycksfågeln , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Smoliar. Přihlašte se a napište ho.

david5746
13.05.2024 2 z 5

Po knize jsem sáhl kvůli výzvě, sérii jinak neznám. Dost možná, že jsem neznal postavy z minula. Každopádně těch perspektiv vyprávění a v každé perspektivě hromada postav, mi v hlavě dělalo tak akorát zmatek a strašně blbě se mi to četlo.
Sérii jinak začínat ani pokračovat díky tomu nebudu. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale proplkat detektivku přípravami svatby, to je docela dost.

A byl jsem fascinován, jakej nulovej fištrón policisté občas mají. U situace, jak musel detektiv dotlačit stránky z knížky knihovnici, aby mu ta řekla, v jakém pořadí ty stránky jsou a sdělila supernovinu, že jedna stránka chybí, jsem se už skoro válel smíchy. Tohle fakt ne.

Petra101
25.04.2024 5 z 5

Další díl série a musím říct, že opravdu napínavé a skvěle se to četlo. Vrah mě ani nenapadl, bylo to zajímavé rozuzlení,koukala jsem jako myš

berila
07.03.2024 5 z 5

Další výborný díl této série. Určitě stojí za přečtení.

Žebříček nejprodávanějších eknih (březen)

05.04.2017

Žebříček nejprodávanějších eknih (říjen)

05.11.2016

Kniha Smoliar v seznamech