Energoinformačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou přehled

Energoinformačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486709/bmid_energoinformacny-system-ludskeho-te-A1M-486709.jpg 4 2 2

Kompletne prepracované dielo doktora Rosinského o energoinformačnom systéme (EIS) Choroby z nenávisti ktoré vyšlo pred 12 rokmi a ktoré autor považoval za potrebné prepísať a doplniť, pretože poznatky sa stále vyvíjajú, jednak rozborom nových faktov, jednak i lepším spoznávaním toho, čo vedeli už dávno naši predchodcovia. Objavili sa totiž nielen lepšie vysvetlenia niektorých predtým menej známych javov, ale i javy nové, ktoré bolo potrebné začleniť logicky do predtým známych skutočností. Nové poznatky nám prinášajú výsledky výskumov prírodných vied, najmä fyziky, ale i zdanlivo celkom vzdialených oblastí poznania, napríklad psychológie obdobia pred narodením a tiež psychológie reči. To nás núti vidieť celú problematiku v širších súvislostiach. Túto vynikajúcu fundovanú knihu známeho slovenského psychiatra a priekopníka akupunktúry a psychotroniky na Slovensku, zakladateľa a dlhoročného predsedu Slovenskej psychotronickej spoločnosti, je možné označiť za najvýznamnejší literárny počin v oblasti psychotroniky od vydania Rejdákových Perspektív telepatie v 80. rokoch. Ide o odborný úvod do problematiky psychotronického šetrenia nevysvetliteľných javov, diagnostiky a odstraňovaní cudzích škodlivých vplyvov. Práca je doplnená niekoľkými desiatkami konkrétnych príbehov, ukážok z 50-ročnej liečiteľskej praxe tohto popredného slovenského liečiteľa. Až po prečítaní tejto knihy nájdu mnohí z Vás vysvetlenia určitých podivných javov, okolností a zdravotných či spoločenských problémov, s ktorými ste sa s najväčšou pravdepodobnosťou stretli v minulosti i vy alebo vaši príbuzní, priatelia či známi.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Energoinformačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou. Přihlašte se a napište ho.

herostratos
19.01.2022 4 z 5

.. dvojica mladých mužov z Čiech sa na pracovnom zájazde na Fidži zatúlala do jednej dedinky, kde práve prebiehala oslava. Pozvali ich a ponúkli nejakým nápojom, ktorý obaja s jasným prejavom hnusu odmietli a arogantne odmietli ponuky tanca.. rýchlo odišli s hlasnými prejavmi odporu. Po návrate domov, hneď obaja ochoreli. Išlo o postihnutie tráviacich i dýchacích orgánov. Jeden z nich požiadal o pomoc a podrobne popísal situáciu, druhý sa tomu vysmial a odmietol pomoc. Ten prvý sa po zákroku behom dvoch týždňov postupne úplne zotavil, ten druhý po týždni zomrel na úplný rozvrat metabolizmu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Energoinformačný systém ľudského tela a choroby vyvolané nenávisťou v seznamech