Uchovej si svůj sen přehled

Uchovej si svůj sen https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155179/uchovej-si-svuj-sen-155179.jpg 4 54 54

Emma Harte série

Rodinná sága o cestě za velkým snem. Podmanivý a procítěný příběh, odehrávající se v luxusních sídlech privilegovaných nejvyšších společenských vrstev, je o odhodlání jedné výjimečné ženy uchovat si svůj sen a uskutečnit ho navzdory osudu. Předchází: Zámožná žena. Následuje: Být nejlepší

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Šulc a spol.

Hold the dream , 1985

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Uchovej si svůj sen. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
25.06.2023 2 z 5

Ema Harteova si může vydechnout : Postavila se s úspěchem svým protivníkům a předává své impérium do rukou obchodně nadané vnučky Pauly.....
Bohužel druhý díl trilogie v sobě má příliš mnoho prvků červené knihovny. Za všechny : Manželství Pauly s Jimem Faireyem se ukáže být katastrofickym omylem. Jim rozhodně odmítá rozvod. Obtížnou situaci však vyřeší jeho tragická smrt. Ve skutečném životě se podobne načasované nehody nestávají, Paula by pravděpodobně musela nastalou situaci řešit právní cestou a čekal by ji nelehký boj. Jako bohatá žena by si jistě mohla dovolit právní pomoc toho nejlepšího rozvodového specialisty.
Takže slovní hodnocení : Ne vysloveně špatné, ale v porovnání se Zamoznou ženou slabé. Dávám dvě hvězdičky.

Radka1911
25.05.2023 3 z 5

První díl série se mi sice líbil víc, ale nelituji že jsem měla možnost poznat Emmu Harteovou ještě o něco víc.

Babo
10.05.2021

Odkládám nedočteno. Ani z 1. dílu jsem nebyla úplně nadšená,ale dalo se. Tady mi začalo opravdu vadit , jak byli všichni krásní,šarmantní,chytří,úspěšní a dokonalí .
Přece jen jsem člověk stojící nohama na zemi a příliš barvotiskové líčení osudů této rozvětvené dynastie mi začalo jít na nervy .

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Uchovej si svůj sen v seznamech