Emil Neplecha přehled

Emil Neplecha https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86283/bmid_emil-neplecha-86283.jpg 4 142 142

Známá spisovatelka, jež se snaží oprostit svá díla od povýšeného mentorování a moralizování, líčí v novele tři dny neposedného chlapce, který pro neobyčejnou čilost uvádí rodinu někdy i širší okolí do varu.

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Emil i Lönneberga , 1963

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Emil Neplecha. Přihlašte se a napište ho.

JustABookReader
04.05.2024 4 z 5

Klasický poměrně klasická pěkná pohádka pro mladší čtenáře.
Je poměrně klasická a může to připomenout mnoho pohádek, co se čte malým dětem, ale zaslouží si alespoň 4 hvězdy.
Když jsem ji četl tak mě moc nezaujala a asi doporučuji dětem od 3 do 6 let.

reader.007
16.02.2024 2 z 5

Štval - to je přesně to slovo. Sice mám ráda různé skopičiny, popisované v sérii o Mikulášovi, Jirkovi (Williamovi), možná i Tomu Sawyerovi, ale Emil mě iritoval přesně tím způsobem, jakým mně prostě lezou na nervy všichni ti rozjívenci, které paní Lindgrenová přivedla na svět.
Některé její knihy jsou úžasné, jiné fajn, jenže pak jsou takové, kterým vévodí Pipi, Karkulín, Emil a pár dalších a ty já prostě nemůžu vystát. Ačkoliv Emil je z těch hrozných asi ještě nejmenší zlo. Možná proto, že u něj se to jako u malého kluka dá pochopit.

Naďa2411
18.08.2023 1 z 5

V této aknize mne má oblíbená autorka z dětství zklamala. Emil mě štval celou dobu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Emil Neplecha v seznamech

v Právě čtených1x