Zbořené zámky přehled

Zbořené zámky
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511726/bmid_zborene-zamky-Dif-511726.jpeg 4 158 158

Elitní klub králů série

< 8. díl

Madison vás zavede zpátky do okamžiku, kdy opustila lásku svého života a utekla. Už zase. Přiblíží vám svá rozhodnutí, nijak vám však neusnadní je pochopit. Provede vás zákrutami svého nezáviděníhodného života a vy si budete přát, aby je přeskočila. Pocítíte její bolest, trápení, ztrátu i zlomené srdce. Budete ji zblízka sledovat, jak zakopává a padá a jak se zase zvedá na nohy. Budete si přát, abyste jí i Bishopovi mohli nafackovat. Zbořené zámky jsou její otevřenou zpovědí a zakončením série Elitní klub králů.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Ruined Castle , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zbořené zámky. Přihlašte se a napište ho.

Vaiolet
01.02.2024 5 z 5

Autorka zřejmě měla pocit, že musí dovysvětlit pár událostí. Zbořené zámky jsou příjemná jednohubka. Realitvně krátký příběh, který ale osvětlí mnoho.

vercatko20
14.01.2024 4 z 5

Tahle série je fakt jízda, jak už tu zmiňuje komentář pode mnou.
Sice bych se asi možná i bez tohohle dílu obešla, předchozí mi jako "konec" stačil.
A snad se můžeme těšit na další generaci EKK! :)

miloslava3256
01.08.2023 3 z 5

(SPOILER) Tato serie, páni! Toto je jedna velká jízda, brutální jízda. Autorka se nebojí ničeho, vyjadřuji se rovnou k celé sérii.

Drsné prostředí mafie, tajemství, hodně tajemství, až si říkáte, zda v knize není opravdu nějaké nadpřirozeno. Sex, drogy, násilí a další tajemství, fakt síla a ne pro každého. Styl psaní, kdy čtete současnost, do toho střípky minulosti a vzpomínky ještě jiné osoby z dalšího období.

Nejvíce se mi líbila kniha kolem Bishopa a Madison, a pak Brantley a Saint. První kniha Nate mi přišla, že se ze začátku táhne, ale pak už se to rozjelo. Zajímavý krutý momenty v každém příběhu, je to něco, co vás dostane do kolen!

Jen poslední díl mi přišel už docela "sladký", tam už nebylo tolik krutosti, ale řekla bych, že je to taková sladká tečka na závěr.

Tajemné dopisy, Zbořené zámky a další knižní novinky (8. týden)

19.02.2023

Vstoupila jsem do tohoto světa jako Stříbrná labuť, stala se ze mě Polámaná loutka, učila jsem se z Šepotu mrtvých, protrpěla soužití s Malumem, sledovala, jak ďábel našel svou světici a nakonec znovu postavila Zbořené zámky. Dokázali jsme to společně, jako rodina. Jsme sice značně zvrácená rodina, ovšem tenhle svět?

Kniha Zbořené zámky v seznamech

v Právě čtených2x