Džungle před tabulí přehled

Džungle před tabulí https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/8739/dzungle-pred-tabuli-aJd-8739.jpg 4 331 331

Učitel Rick Dadier začíná svou kariéru na chlapecké střední škole a hned po prvních dramatických dnech zjišťuje, že se jeho představy o povolání značně liší od reality. Je připraven vyzkoušet vše, aby pronikl ke svým žákům, od kterých se nakonec překvapivě dočká mnohem opravdovějších lidských reakcí než od lhostejného učitelského sboru.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

The Blackboard Jungle , 1954

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Džungle před tabulí. Přihlašte se a napište ho.

Sixao
15.02.2024 5 z 5

Spisovatele, známějšího pod pseudonymem Ed McBain, mám spojeného především s detektivní sérií 87. revír. Tato kniha se věnuje neméně závažnému tématu - vyučování na střední odborné škole s problémovými žáky. Tento výborný až psychologický román je pro mě objev. Barvité popisy a skvělé jadrné dialogy zde autor dovedl k brilantnosti.

Zemlja
08.10.2023 4 z 5

No, drsná realita, o které se pracujícím ve školství nečte lehce. Potěšilo mě, že autor umí napsat nejen napínavé detektivky, ale i "vážnější" žánr.

Filomena1961
06.10.2023 5 z 5

Velice dobře napsaná kniha o problémové mládeži. Připomněla jsem si roky strávené učením ve výchovném ústavu, kdy nejdůležitější bylo vzbudit o daný předmět zájem - učení hrou, projektová výchova a nezbytná pochvala. Úžasná kniha ke které jsem se po létech vrátila. Vřele doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Džungle před tabulí v seznamech

v dalších seznamech5x