Království snů přehled

Království snů https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37191/dynastie-morlandu-kralovstvi-snu-37191.jpg 5 51 51

Dynastie Morlandů série

Šestadvacátá část ságy anglického rodu se odehrává převážně v Londýně a na panstvích v Yorkshiru a Lincolshiru v letech 1908-1911.

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

The Morland Dynasty 26: The Dream Kingdom , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Království snů. Přihlašte se a napište ho.

likaf
20.12.2023 5 z 5

Znovu moc pěkně napsaný díl. Doporučuji.

Shardlake
01.05.2023 5 z 5

Tento díl byl opět zajímavý. Sufražetky se stále snaží prosadit pro ně neprosaditelné právo žen volit, začíná se prosazovat letectví, osudná plavba Titanicu je na spadnutí a do toho jsou potomci Morlandů šťastně i nešťastně zamilovaní. I tento díl jsem si užila.

hankapimi
05.12.2020 5 z 5

Pokračuje rozvoj leteckého a automobilového průmyslu a rozesmála mne lekce v řízení automobilu: Je to docela snadné, jestli umíš jezdit na koni, tak umíš řídit auto, To aspoň nezačne hysterčit, když uvidí krávu nebo pytlík od sendviče, unášený větrem... A chystá se sputění Titaniku na vodu, ajaj... A ženské bojují za volební právo jako lvice, ale je jim to stále prd platné proti přesile mužského pokolení...Opět plný počet ! Nikdy bych nevěřila, že někdo napíše takovým poutavým způsobem tolik dílů nějakého rodu a já že to s takovou chutí a nadšením budu číst !!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Království snů v seznamech

v Právě čtených1x