V ohni lásky přehled

V ohni lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/256162/bmid_v-ohni-lasky-256162.jpg 4 4 4

Dynastie Baroneových série

Ještě nikdy po žádném muži netoužila tak jako po Shaneovi… Emily Baroneová si ze svého hrůzného zážitku, kdy zůstala v hořící budově, nepamatovala téměř nic - kromě široké hrudi pevné jako skála a silných rukou muže, který ji zachránil. To ještě netušila, že se mezi nimi rozhoří oheň vášně a lásky, na který budou oba krátcí. Shanea Emily přitahovala, ale věděl, že ji nikdy nemůže mít, a tak předstíral, že jeho city k ní jsou jen ochranitelské. Stačil však jeden polibek a všechno bylo jinak. Už dál svou lásku k ní nemohl skrývat. Dokážou zkrotit svou nedůvěru, pýchu a předsudky? Dají počínajícímu vztahu šanci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Where There´s Smoke... , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V ohni lásky. Přihlašte se a napište ho.

Mesačnica
07.07.2023 4 z 5

(SPOILER) Každý ďalší diel o rodine Baroneovcov sa mi viac páči ako ten predošlý. Neviem, čím to je, ale snáď to bude pokračovať. Emily aj Shane sa mi veľmi páčili, ich láska bola silná, lebo boli obaja ochotní vzdať sa svojho zaužívaného spôsobu života, len aby boli spolu. Veľmi pekné. Som zvedavá, či si Emily spomenie na Derrickovu úlohu v požiari a ako to s ním dopadne. Z celej tejto série by bol dobrý seriál.:)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V ohni lásky v seznamech