Dvojitý kríž přehled

Dvojitý kríž
https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474650/bmid_dvojity-kriz-GCy-474650.jpg 5 3848 3848

Robert Hunter série

Los Angeles: v opustenom dome na predmestí sa nájde telo krásnej ženy. Je zavraždená a brutálne zmrzačená. Vrah nezanechal žiadne stopy. Jedinou výnimkou je čudný znak dvojitého kríža vyrytý na zátylku obete. Je to podpis diabolského psychopata, charakteristické znamenie sériového vraha známeho pod menom Krucifix. Ako je to však možné? Veď pred dvoma rokmi tohto vraha chytili, na základe vlastného priznania a usvedčujúcich dôkazov obvinili, odsúdili a popravili. Detektív Robert Hunter je prinútený čeliť niečomu, čo v jeho praxi nemá obdobu. Je skutočný vrah ešte stále na slobode? Alebo teraz vyčíňa jeho napodobňovateľ? Niekto, kto si zdanlivo náhodne vyberá obete a pokračuje v krvavom remesle rovnako ohavným spôsobom? Niekto, kto znova kruto a beštiálne zabíja? Niekto, kto má prístup k tajným informáciám o predošlých vraždách a detailne pozná podrobnosti, ktoré neboli nikdy zverejnené? Detektív Hunter si uvedomuje, že vrah so znakom dvojitého kríža je späť. A vždy je o krok pred ním, pretože ho dobre pozná. Až príliš dobre. A Huntera znova prenasleduje opakujúca sa nočná mora...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Aktuell

The Crucifix Killer , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvojitý kríž. Přihlašte se a napište ho.

Murlock77
včera 4 z 5

Dvojitý kříž je kvalitní nálož poměrně brutální detektivky. Chris Carter si popisem hrůzných činů dává záležet natolik, že slabším povahám bych čtení jeho knih možná ani nedoporučil.

Všechno bylo asi tak, jak pro mě má být. Kniha relativně krátká, a tak příběh ubíhá naprosto náramně. Dvojici policistů Roberta Huntera a Carlose Garciu jsem si v podstatě zamiloval na první dobrou.

Doma na mě čeká celá série případů Roberta Huntera, už se těším, až rozečtu další autorův počin.

Ila117
01.06.2024 5 z 5

Má první kniha od Cartera.
Skvělé. Byla jsem velmi překvapená, styl psaní, detailně popsané vraždy, vnímala jsem i psychickou stránku, je vidět, že autor se vyzná. Moc povedené

HollyUndead
28.04.2024 5 z 5

Tak tohle byla detektivka přesně podle mého gusta! Hunter je velký sympaťák a všímavý detektiv, kterého jsem si oblíbil. A jeho nový parťák Garcia nebyl vůbec pozadu. Příběh byl mrazivě krutý a velice dobře sepsaný. Nemohl jsem se odtrhnout od knihy, dokud případ neskončil. A jak to u kvalitních detektivkách bývá, skončil dosti překvapivě. Samozřejmě, když se na to člověk dívá retrospektivně, dalo se podobné rozuzlení očekávat, nicméně autor mistrně motivy vraha skryl, což také značně přispělo k mému nadšení z této detektivky. S radostí sáhnu po dalším dílu!

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Knižní novinky (25. 11. - 2. 12.)

25.11.2013

Kniha Dvojitý kríž v seznamech