Poklad hraběte Domanína přehled

Poklad hraběte Domanína https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34046/dvojcata-v-akci-poklad-hrabete-domanina-34046.jpg 3 30 30

Dvojčata v akci série

V napínavém příběhu řeší detektivní kancelář Huklor s dvojčaty Martinem a Andreou zapeklitý případ loupeže, při které se však nic neztratilo. Pro děti kolem 10 let. Dvojčata Martin a Andrea žijí ve starém domě v centru Prahy. Jednoho dne se do domu přistěhují, shodou okolností, také dvojčata, Kvido a Hugo, detektivové ve výslužbě. Brzy na to se do hodinářské dílny pana Beníška v suterénu domu někdo vloupá a převrátí dílnu na ruby. Jak však sám pan Beníšek podotkne, z dílny se nic neztratilo, což je větší záhada než samo vloupání. První příběh z řady Dvojčata v akci. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poklad hraběte Domanína. Přihlašte se a napište ho.

JankaV80
03.06.2021 4 z 5

Kniha má netradičně děj vyprávěný na střídačku z pohledu holky a kluka, což jsou sourozenci dvojčata. Jejich vyprávění se krásně doplňuje a příběhům přidává na vtipnosti.
K dětskému detektivnímu prostředí lze říci, že v knize se objeví hned 2 záhady, na kterých budou dvojčata s Kvidem a Hugem spolupracovat. Jeden bude rozluštěný celkem rychle, ten druhý jim zabere času trochu víc. Nicméně, je to kniha pro děti, takže nečekejme žádnou složitost :-)
Synovi, který knihu četl, se detektivní kniha s příběhy moc líbila :-)

MilackovaN
12.05.2021 5 z 5

Tuto sérii jsem v dětství úplně hltala a i teď, po téměř 12 letech jsem se u ní skvěle bavila. Doporučuji všem malým detektivům.

Verča16
18.06.2018 1 z 5

dobra kniha, jedna kniha 2 případy to jsem u zadne knihy nevidela. od autora jsem cetla jenom tuhle knihu! cte se velmi rychle

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Poklad hraběte Domanína v seznamech

v dalších seznamech1x