Dvakrát měř, pak manžela řež přehled

Dvakrát měř, pak manžela řež https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506424/bmid_dvakrat-mer-pak-manzela-rez-nW8-506424.jpg 4 37 37

Kamila se vdala mladá, za svoji první lásku. Antonín je hodný, ale neprůbojný. Zatímco ona vystudovala práva, on po maturitě na zdravotnické škole začal pracovat jako ošetřovatel v domově pro seniory. Kamila se žene za kariérou a její manžel jí najednou není dost dobrý. Když se potká s šarmantním kolegou Davidem, je jím zcela okouzlena. A to tak, že se rozhodne manžela opustit… Jenže najednou je vše jinak. Davidovi se sice krásná a úspěšná Kamila moc líbí, ale za manželku by si raději vybral hodnou ženušku, která mu bude poskytovat veškerý servis…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvakrát měř, pak manžela řež. Přihlašte se a napište ho.

aljoska83
08.12.2023 3 z 5

Moje první kniha od autorky. Dobře čtivý příběh, ale prosté vyprávění, bez napětí, nebo zápletky. Jediné co mi vyloženě vadilo bylo neustále ach jo... Teď jsem pro zajímavost sáhla po další knize od autorky a je to tam zase :(

Januli
27.11.2023 3 z 5

Tentokrát mě paní autorka překvapila. Nevynechala sice jídlo (což jsem ráda, to mě tam baví) obrovskou rodinu a jejich podporu, cestování, finanční nezávislost, ale závěr neskončil svatbou jako obvykle.

Makůvka
23.11.2023 4 z 5

Příjemná, lehká, jednohubka ze života právničky Kamily a její rodiny. Opět nechyběly popisy dobrého jídla, cestování, luxusních dovolených a trable s láskou a rodiči. Tentokrát mi tento příběh nepřišel až tak naivní, jako některé předešlé autorčiny knihy. Zde se ukázalo, že za nedorozumění v manželství a jeho rozpad můžou obě strany.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvakrát měř, pak manžela řež v seznamech

v Právě čtených1x