Dvakrát do jedné řeky přehled

Dvakrát do jedné řeky https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67187/dvakrat-do-jedne-reky-67187.jpg 4 11 11

Kriminální příběh, jehož děj se odehrává převážně v jižních Čechách mezi příznivci vodní turistiky. Mladý kriminalista dostává za úkol přešetřit přes rok starý případ zmizení mladé atraktivní ženy, která se beze stopy ztratila během vodácké dovolené na Lužnici. Kriminalista sa rozhodne jít její trasu splavovaním a brzy objeví stopy po zmizelé ženě.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dvakrát do jedné řeky. Přihlašte se a napište ho.

koubin007
16.11.2021 2 z 5

Zcela "Bčková" detektivka, od které jsem nečekal nic a bylo z toho jedno milé odpoledne. Je to na dnešní poměry hodně naivní detektivní pátrání, které má spoustu logických trhlin, ale za příjemné prostředí u Vltavy (ne u Lužnice jak píšete v titulku), dávám 3 hvězdy. Jsem taky vodák a překvapuje mě, že se za těch 40let skoro nic nezměnilo:-D

Warden
26.02.2020 5 z 5

Pátrání po ženě, která před rokem záhadně zmizela na vodáckém výletě. Jižní Čechy, sjíždění řeky, praskání večerního ohně, vodácké hospody a snaha najít po roce nějakou stopu. Velmi příjemná kniha, která vás vezme na velmi příjemný výlet.

moničina
12.06.2017 4 z 5

Celkom dobrá kniha, i keď páchateľ a jeho motív trochu divné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dvakrát do jedné řeky v seznamech