Dva středy, však jeden kruh přehled

Dva středy, však jeden kruh
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239565/bmid_dva-stredy-vsak-jeden-kruh-wkd-239565.jpg 5 21 21

Román z Afriky, který napsal autor při křesťanské misi. Jedná se o exilové vydání Řím. Dotisk v r. 1975.

Duchovní literatura Náboženství Rodina
Vydáno: , Křesťanská akademie Řím

I married you , 1971

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dva středy, však jeden kruh. Přihlašte se a napište ho.

stanlus
25.08.2022 4 z 5

Inspirativní kniha, která nastiňuje problematiku partnerských vztahů a prezentuje koncept křesťanského přístupu k manželství, jež má i své určité psychologické opodstatnění. Zaujme náhledem praktických příkladů ze životů lidí v jiných kulturách (Afrika) a také tím, že autor dává nahlédnout do vlastního soukromí, kdy sami s manželkou procházeli partnerskou krizí.

DaSmoulinka
26.02.2020 3 z 5

Jak se tak říká: je to 50/50. Kniha mě nenudila, ani nenadchla. Pro věřícího člověka se tam kdovíjaký objev nevyskytuje. Nový však pro mě byl netradiční popis tradiční Afriky a to z úhlu problematiky vztahů. Je opravdu smutné jak velkou spoustu problémových situací lze vyřešit stěží a to proto, že se jedná o tzv. bludné kruhy. Křesťanská literatura je plná mě nic neříkajících knih. Tato je dobrá.

TaLu
22.05.2018 5 z 5

Knihu jsem četla ještě před svatbou. Od té doby uplynulo mnoho let a život nám přichystal různé situace. Některé jsme zvládli dobře, jiné mnohem hůř.
Život je dar.
A láska je ROZHODNUTÍ.
To jsou věty, kterým věřím, kterými žiji právě v těch horších dnech každodenna, kdy míváme pocit, že se život točí v kruhu. Ale ono nejde snad ani o kruh, připadá mi to spíše jako spirála. Odvíjející se směrem vzhůru. Protože náš život od narození spěje ke konci, či k věčnosti....a jak roky plynou, uvědomuji si, že láska, kterou jsme dokázali rozdat, bude jednou tou veličinou, tím nejcennějším, co jsme vykonali.
Moje postoje na začátku života určitě formovala i tato kniha, možná je načase přečíst si ji znovu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dva středy, však jeden kruh v seznamech

v Právě čtených1x