Dva divoši přehled

Dva divoši https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91260/bmid_dva-divosi-78t-91260.jpg 5 491 491

O dobrodružství dvou chlapců, kteří žili jako Indiáni a o tom, co všechno se naučili.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dva divoši. Přihlašte se a napište ho.

Nunee
08.01.2024 5 z 5

Knihu jsem četla se sedmiletým synem a nadchla nás oba. Krásný, dobrodružný, v mnoha směrech poučný příběh. Jsem si jistá, že se k ní syn ještě vrátí

Robodlak
14.08.2023 5 z 5

Super knížka o životě v přírodě. Obsahuje spoustu zajímavých postřehů a návodů pro zálesáky. Především ale vypráví o přátelství a o americkém venkově konce 19. století.

kristijan
29.07.2023 3 z 5

Knížka o klukovi, který chce žít jako indián, tábořit v přírodě a poznat co nejvíc z lesní moudrosti. Koho tyhle věci zajímají, dozví se tu o nich spoustu věcí. Chybí ale jasnější dějová linie, která by příběhu dodávala větší spád. Knížka je tak rozbitá na jednotlivé epizody z táboření, které většinou začnou a skončí v jedné kapitole. Náznaky zajímavější zápletky s bandity a zvířetem, které zabíjí ovce, nejsou pořádně rozvinuté a ke konci se vyřeší na pár stránkách. Kdyby knížka byla o půlku kratší, neměl bych problém, ale takhle to byla opravdu těžká práce dočíst. Škoda, místy je to opravdu zajímavé čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dva divoši v seznamech

v Právě čtených6x