Důvěřuj mi, lásko přehled

Důvěřuj mi, lásko https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87522/bmid_duveruj-mi-lasko-t4j-87522.jpg 3 3 3

Právnička January Stewartová zasvětila svůj život obhajobě práv dětí, které to nemají v životě lehké. Jako dcera alkoholika při tom vychází z vlastních trpkých zkušeností. January žije samotářským životem, plně pohroužená do své práce, do chvíle, kdy do její kanceláře ¬– i do jejího života – vtrhne novinář Michael Hayward. S hrůzou v něm poznává onoho agresivního novináře, jenž před patnácti lety líčil v tisku její případ. Jenže tehdy nestála před soudem jako obhájkyně, ale jako obžalovaná… January se snaží utajit svou totožnost a všemožně Michaelovi uniká. Naštěstí je tady ještě její sekretářka, svérázná pětašedesátiletá, avšak stále vitální Helena Morganová, jíž se nejednou podaří popostrčit nedůvěřivou January v ústrety štěstí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Temptation from the Past , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Důvěřuj mi, lásko. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel4895
04.01.2022

pútavé čítanie, i keď pár na obálke celkom nesedí s ich vekom, ona tu vyzerá staršie a v skutočnosti on je o pár rokov starší, ale to len tak podotýkam :)

evik75
06.12.2020 3 z 5

Hezký romantický příběh, ke kterému se jistě někdy znovu vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Důvěřuj mi, lásko v seznamech