Dustin Hoffman přehled

Dustin Hoffman
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85028/dustin-hoffman-85028.jpg 4 21 21

Životopis slavného amerického herce, kterého známe z filmů jako je Malý velký muž, Agatha, Absolvent, Smrtící epidemie a Rain Man.

Literatura světová Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Egem

Dustin Hoffman , 1991

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dustin Hoffman. Přihlašte se a napište ho.

1amu
17.12.2019 4 z 5

... "A čím se hodláš živit ?" optala se teta Pearl 19-ti letého Dustina při paschální večeři v losangeleském domě Hoffmanových.
Dustin se podíval na svůj maces a neurvale ho rozlomil. "Chci být hercem," prohlásil vyzývavě.
Nastalo dlouhé ticho.
Teta Pearl si ho zkoumavě prohlédla a s jistým zadostiučiněním pravila " "To není možné.Nejsi moc hezký."
Inu víme, že se tetička neměla pravdu. Ze synovce (nar.1937) vyrostl herec světového formátu a stačí (slovy Járy Cimrmana) jen naznačit, ve kterých úžasných filmech Dustin Hoffman dominoval:
Malý velký muž, Tootsie,Kramer versus Kramer,Rain Man a desítky dalších. To vše k potěšení
milionů diváků po celém světě.
Kniha je dobře napsaná a vypovídající. Filmový fanoušek se o herci doví mnoho a také příhody, o kterých neměl zdání.
(V roce 1992 jsem kdesi koupil v perfektním stavu za 10.-Kčs).

Pavelpi
20.04.2019 5 z 5

Životopis jednoho z mých oblíbených zahraničních herců.Jeho výkon ve filmu Rain Man byla světová extratřída.

zahadum
14.01.2016 4 z 5

Veľmi podrobná a zaujímavá sonda do života geniálneho herca. Autor neprikrášľuje nič a spoločne s ľudmi opisuje Dustina ako veľmi nadaného horlivého umelca so sklonmi k nervozite a schopnosti narušiť bežne zaužívané praktiky a to nielen v umeleckej sfére pre dosiahnutie maximálneho zážitku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dustin Hoffman v seznamech

v dalších seznamech2x