Duše v horoskopu přehled

Duše v horoskopu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194594/duse-v-horoskopu-194594.jpg 5 7 7

Jedinečný astrolog Martin Schulman ve své novější práci shrnuje, jak se pozná vyspělost duše a možnosti jejího vývoje z hlediska astrologie. Zavádí do horoskopu nové prvky – bod regenerace a bod závislosti. Uvádí výčet a význam dalších astrologických prvků, jež mají ve výše zmíněných souvislostech mimořádný význam, a svou teorii ilustruje rozbory horoskopů tří známých osobností. Závěr knihy obsahuje zajímavý test (i se správnými odpověďmi), který vám pomůže procvičit si nově nabyté znalosti a zároveň poskytne množství dalších detailů, jež dokreslují uvedené učení.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Duše v horoskopu. Přihlašte se a napište ho.

Elea
14.05.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila, je napsaná srozumitelně, čtivě a přináší řadu nových informací.

moničina
12.06.2017 5 z 5

Páčila sa mi. Boli tam veci, ktoré som doteraz nevedela, že aj z horoskopu sa dá zistiť zrelosť duše, čiže nakoľko už v minulých životoch človek na sebe zapracoval. Páči sa mi aj, že text je zrozumiteľne napísaný.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Duše v horoskopu v seznamech