Dům tajemných stínů přehled

Dům tajemných stínů
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506141/bmid_dum-tajemnych-stinu-r4q-506141.jpg 4 555 555

Strašidelné domy série

Sophiina rodina zbankrotuje a jí se zhroutí svět. Ještě se ani nevzpamatovala, a už se jí nabízí nečekané řešení – o ruku ji požádá bohatý cizinec pan Argenton. Sňatek s ním zachrání její rodinu, ale Sophii odsoudí k životu v Northwoodu, rozlehlém a nepřirozeně temném sídle vzdáleném hodiny cesty od civilizace. Sophie se snaží přizpůsobit svému novému postavení paní skličujícího domu. Příbuzní Josepha Argentona se chovají chladně a sídlo je něčím víc, než čím se být zdá. Den po dni se Sophie neodvratně blíží k děsivému poznání. Ve starobylých prostorách Northwoodu straší a muž, kterého si vzala – a kterého začíná milovat –, skrývá neodpustitelnou pravdu o sídle svých předků… a přízracích, které nyní pronásledují je oba.... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: ekniha , Fobos

The House of Shadows/House of Secrets , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dům tajemných stínů. Přihlašte se a napište ho.

Evkaha
včera 5 z 5

Myslela jsem že Darcy mě už nemůže ničím překvapit a hle, tady dost příjemně. Tahle kniha se mi zatím líbila nejvíc. Je situována do viktoriánské Anglie. Nijak extra horor to není, ale je napínavý a fajn se četl.

hana17.1.
02.05.2024 5 z 5

Příjemným překvapením je, že kniha má dvě části. Není tak děsivá jako jiné knihy od Darcy, ale má zajímavý námět. Líbí se mi i změna časové linky, tedy viktoriánské Anglie. Chvíli jsem si říkala zda čtu román nebo horor, ale obě linky se hezky protínají. Kniha se mi líbila, lišila se od dřívějších knih z této série.

Amitiel76
26.04.2024 2 z 5

"POZOR SPOILER !!!" Ach jo, ach jo. Darcy, tady jsi mě opět těžce zklamala. První tvá kniha, kterou jsem sklapla nedočtenou... A přitom začala tak slibně! Dostala mě od prvních stránek. První příběh, který se neodehrává v současnosti. Jako kulisy jsi zvolila viktoriánskou Anglii, a já čekala příjemně mrazivý gotický horor. Jen že nebyla jsem ani v půlce, a celé se to nechutně zvrtlo. Ze zdí nám začaly vylézat oživlé mrtvoly, a další podobné příšery. Celá kniha nám sklouzla na téma Černé zimy. A to byl konec. Tohle vážně nee. Po přečtení první části, jsem se k té druhé už nedonutila. Škoda. Začínám se bát, že autorka už duchařinu vyčerpala, a teď je na pořadu dne její zombieland :-(

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

Nejprodávanější knihy minulého týdne (43.)

10.11.2022

Nejprodávanější knihy minulého týdne (43.)

02.11.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Dům tajemných stínů v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech16x