Dúfať znova přehled

Dúfať znova https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493660/bmid_dufat-znova-sGO-493660.jpg 4 1125 1125

Začít znovu / Znova série

Nechcela sa zamilovať. Nie do svojho učiteľa. Everly Pennová neverila na lásku. Celé roky sa prizerala, ako jej mama trpí v násilnom vzťahu. Zážitky z detstva ju natoľko traumatizovali, že si mužov nepripúšťala k telu. Nechcela sa zamilovať. A už vôbec nie do svojho vyučujúceho. Ibaže Nolan Gates je šarmantný, inteligentný, sexi a iba pri ňom dokáže byť Everly sama sebou. Len jemu dokáže otvorene povedať, že netuší, čo chce od života a že študuje len preto, aby bola mama šťastná. Čím bližšie ho spoznáva, tým viac ju to k nemu ťahá. Najradšej by prekročila pomyselnú hranicu medzi nimi, lenže vzťah s pedagógom je pre Everly neprípustný. Zároveň netuší, že za Nolanovým optimistickým prístupom k životu a nákazlivým nadšením pre literatúru sa v skutočnosti ukrýva bolesť. A tá by mohla zničiť ich lásku, skôr ako sa zrodí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Yoli (SK)

Hope again , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dúfať znova. Přihlašte se a napište ho.

Majulle
05.04.2024 2 z 5

jak již už bylo zmíněno, kniha byla bohužel ze série nejslabší.. :/ ale i tak příjemný příběh

Zuzíček77
14.03.2024 5 z 5

(SPOILER) Kniha se četla dobře, ale přijde mi z této série zatím nejslabší. V toto díle máme Everly, dívku s traumatem, které ji nedá pokoj a jejího učitele Noaha. Je to klasická zakázaná láska, hlavně mezi učitelem a studentkou. Tento díl je napsaný hezky i přes to, že mi přijde nejslabší, tak jsem ráda, že jsem si ho přečetla. Super je, že se nadále setkáváme se starou partou a víme jak pokračují jejich životy. Poslední díl přede mnou tak hurá ne něj.

Petra00
15.02.2024 4 z 5

Knihy od Mony Kasten jsou jednou z mála romantik, kterou si jednou za čas ráda přečtu. Tenhle díl byl zatím asi nejslabší ze série, ale i tak to bylo fajn a užila jsem si to. Velmi mě bavila linka o rodičích Everly. Knížka by mohla být klidně o 100 stran kratší. Další díl si určitě ráda přečtu, ale zase až po delší době, jelikož příběhy jsou si dost podobné.

Knižní novinky (34. týden)

16.08.2020

Jakmile bylo po půlnoci, měla jsem dojem, že konečně mohu být, kým chci. Pak už jsem nemusela před nikým nic předstírat. - Everly

Byla jsem jako zamrzlá, zajatá Nolanovým pohledem a mnohoslibnou temnotou, která v něm ležela. - Everly

Zajímalo mě, jestli ví, jaký chaos svými slovy vyvolal. - Everly

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Dúfať znova v seznamech

v Právě čtených16x