Druhá šance přehled

Druhá šance https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1860/druha-sance-1860.jpg 4 42 42

Fiona Monaghanová je emancipovaná šéfredaktorka newyorského módního časopisu, netouží po rodině, žije v luxusním domě s buldokem, má majordoma a věčně cestuje po světě. Když pozná Johna Andersona, všechno se změní. Fiona se zamiluje a Johnovi nabídne, aby se k ní nastěhoval. Jenomže John je vdovec a jeho dvě dospívající dcery považují otcův vztah za zradu mrtvé matky. Ačkoliv se vezmou, už brzy dojde mezi Fionou a Johnem k odcizení; manžel jen těžko přivyká bohémskému životu, který Fiona vede... Dokáže Fiona změnit životní styl a opustit New York? Pochopí, kde udělala chybu a proč Johna ztratila? Existuje pro ně dva druhá šance?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Second Chance , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Druhá šance. Přihlašte se a napište ho.

georginaa
30.03.2021 4 z 5

Jako vždy, román se strastiplnými osudy lidí, kteří se snaží opět žít a najít si tu správnou cestu životem. Bohužel ne vždy mají partneři stejný pohled a buď najdou kompromis, nebo se přizpůsobí a nebo rozejdou. Jiná společná cesta nevede. Od Steelový se knihy čtou dobře, akorát se nesmí číst za sebou, pak začnou nudit pro stále stejné téma.

zimolka
09.05.2019 5 z 5

Příběh si pamatuji i po delší době od přečtení,pěkné čtení.

Jana300
31.03.2019

Kniha sae mi moc hezky četla

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Druhá šance v seznamech

v dalších seznamech1x