Druhá šanca nebude přehled

Druhá šanca nebude
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309633/bmid_druha-sanca-nebude-zkO-309633.jpg 4 269 269

Známy plastický chirurg Marc Seidman patrí k ľuďom, ktorí začnú vnímať reálny svet okolo seba, až keď im osud uštedrí neľútostný úder. Nečakaná tragédia, ktorá mu rozvráti osobné a rodinné zázemie, mu otvorí oči a znovu preceňuje životné hodnoty. Vedený pevným odhodlaním nájsť po smrti psychicky labilnej manželky aspoň nezvestnú dcéru, je rozhodnutý za každú cenu dosiahnuť svoj cieľ. Hoci stopa dávno vychladla a podozrenie padá i naňho, za pomoci priateľov a bývalej agentky FBI sa rozhodne konať na vlastnú päsť a rozohráva nebezpečnú hru...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

No second chance , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Druhá šanca nebude. Přihlašte se a napište ho.

Jenny46
07.05.2024

Já jsem Cobenova fanynka mám přečtené novější knihy a starší některé, musím to napravit...
Opět úžasný příběh, i když starší kousek autor nezklamal. Jedním dechem přečteno, napínavé a jako vždy konec překvapí, doporučuji

alnahu
11.03.2024 5 z 5

Napínavý,skvělý thriller s promyšlenou zápletkou.Přiběh psychického vyšinutí,lidského přátelství i rodinných vztahů.Konec je opravdu překvapivý.

sarlotaa27
03.03.2024 5 z 5

Jedna z nejlepších knih od Harlana, moc jsem si ji užila a na konci jsem zůstala zírat s otevřenou pusou. Pro toho, kdo váha zda přečíst, tak určitě neváhejte, je to parádně napsané.

Knižní novinky (27. srpna - 9. září)

27.08.2018

Kniha Druhá šanca nebude v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x