Drak do kapsy přehled

Drak do kapsy https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450809/bmid_drak-do-kapsy-67h-450809.jpg 4 20 20

Když nejsi běžně žijící zvíře a když nejsi vyhynulý tvor, tak co vlastně jsi? Mari Jonesové je sice teprve jedenáct, ale zoufale touží stát se vědkyní. Maminka by chtěla, aby byla zvěrolékařkou, jenže jediná zvířátka, která Mari zajímají, jsou ta zkamenělá. A právě při hledání fosilií najde Mari malého dráčka a ví, že jde o největší objev jejího života. Mohl by změnit celou vědu! Rozhodne se tvorečka důkladně prozkoumat, než ho ukáže světu. Naneštěstí pro Mari, její okřídlené tajemství nehodlá zůstat skryto. Možná je to prcek do kapsy, ale má obrovský talent dostat se do maléru. A to jsou s Mari dva. Malá vědkyně rychle zjistí, že když jde o přátelství, věda nemusí mít odpověď na všechno. . .... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Bambook

The Secret Dragon , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Drak do kapsy. Přihlašte se a napište ho.

Lucif
18.02.2024 4 z 5

Hezký příběh pro kluky i holky. Nejen o přátelství mezi dětmi a dráčkem. Dobře se čte.

Braenn
03.07.2023 4 z 5

Příjemná nefantazijní fantasy spíše pro slečny. Je to celkem jednoduchý plynulý příběh, ale v tom je jeho krása. Odehrává se v malém kousku světa, který tak máme možnost velmi dobře poznat. Nečekejte velké napětí ani akci, přesto je příběh svým způsobem hluboký, plyne a nechává místo na spoustu lidských chyb a jejich řešení. Je tam hodně maličkostí, které vás vzdělají, přinutí přemýšlet: nad lidskou povahou, nad potlačováním vzpomínek, nad zkamenělinami... Jak se to... prostě má to překvapivou hloubku. A krásné obrázky.

mrabla
06.04.2023 5 z 5

Z knihy jsem opravdu moc nadšená! Líbila se mně i dceři. Těšíme se na pokračování, které právě vyšlo!

Knižní novinky (37. týden)

06.09.2020

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

Kniha Drak do kapsy v seznamech

v Právě čtených2x

draci