Dospělost je mýtus přehled

Dospělost je mýtus https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324372/bmid_dospelost-je-mytus-pX8-324372.jpg 5 736 736

Dospělost je mýtus série

Připadáte si zhola výjimeční? Užíváte si navazování kontaktů důležitých pro vaši budoucí kariéru? Je pro vás dospělost vzrušující nová výzva, na kterou se cítíte zhola připraveni? Blah. Prosím, kliďte se mi z očí. Tahle kniha je pro ty ostatní z nás. Tenhle komiks je pro všechny, kdo dokážou proflákat celé víkendy na internetu, pro které je držení se za ruce na ulici s naprosto úchvatným klukem nesnesitelná agónie, pro všechny, kdo sní o tom, že celý den zůstanou doma a budou se válet v pyžamu. A pro všechny, kdo přemýšlejí, kdy přesně vlastně ta dospělost začíná. Jinými slovy pro nás, kteří prožíváme hrůzy a trapnosti dnešního mladého života.... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , CooBoo

Adulthood is a Myth , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dospělost je mýtus. Přihlašte se a napište ho.

vercatko20
11.02.2024 5 z 5

Zbožňuju to! Jako bych četla sama o sobě :D

Ivet_V
07.05.2023 3 z 5

Já nevím. Chtěla jsem jednohubka a to se mi splnilo, ale nepobavilo mě to tolik, jak by asi mělo. Kresby mi taky nepřišli tak skvělí. Upřímně nechápu, proč je tato série tak oblíbená.

Malíček
27.01.2023 5 z 5

Velmi milý, vtipně podaný komiks. Našla jsem se v mnoha příbězích a celkové zpracování se mi hodně líbilo. Určitě můžu doporučit dál a v mojí knihovničce si svoje místečko Sarah Anderson zasloužila už Tesáky, takže je jasné, že i tuhle útlou publikaci mám doma.

Zatím zde není žádná související novinka.

Ocenění knihy (1)

2016 - Goodreads Choice Awards (Best Graphic Novel & Comics)

Kniha Dospělost je mýtus v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech5x