Koniec sveta, ako ho poznáme přehled

Koniec sveta, ako ho poznáme
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291996/bmid_koniec-sveta-ako-ho-pozname-4sa-291996.jpg 3 49 49

Doppler série

< 3. díl

Doppler je späť. Po rokoch strávených v lese sa teší, že znovu uvidí manželku a deti. Ich dom však vyzerá akosi inak a v manželskej posteli ho nahradil iný muž – vyšportovaný, starostlivý a obľúbený. Doppler má pocit, že to je to najhoršie, čo ho stretlo, ale udalosti naberú rýchly spád a o ďalšie prekvapenia nie je núdza.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Premedia

Slutten på verden slik vi kjenner den , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Koniec sveta, ako ho poznáme. Přihlašte se a napište ho.

Vierush88
22.05.2023 1 z 5

Po prvním skvělém a originálním díle, ucházejícím druhém, je toto velké zklamání.

Alma-Nacida
18.05.2022 2 z 5

Občas ještě probleskne původní vtipnost a rebelství, ale většinu knihy vyplňují dost násilné sexuální eskapády, které jsou zoufale nudné. Ještě jsem doufala, že se vše k lepšímu obrátí, a i jsem se pobavila u velkého ohně (Jeden míchač na kaši vládne všem, jeden všem jim káže), ale bohužel se pak už děly jen stále tytéž nudné věci a ani závěr to nezachránil.

Gabri-88
24.05.2021 5 z 5

(SPOILER) Tak tohle se trochu zvrhlo, to jsem nečekala:)) souhlasím, že je to poněkud překombinované a podivné. Loe však nakousává tolik témat. Některá víc nebo míň relevantní a zajímavá, ale skáče odsud tam a podle mě je výsledkem, že se čtenář nenudí.
Ze začátku mi strašně vadilo, že přímá řeč nemá uvozovky. Ale jelikož jí tam není až tak moc, zvykla jsem si na to a přestala to vnímat.
Egila Hegela jsem si nakonec taky oblíbila, i přestože byl v počátku podán jako nadržený běžec, který neprávem zabral Dopplerovo místo:)) a bylo mi ho skoro líto, když mu Solveig nevěřila, že neejakuloval na šťastnou kočku:))) za topením peletami má u mě plus.
Bongo je nejvíc. Myslím, že je naprostým tahákem knížky. škoda, že nemluví:))

...Doppler otevřel okno a natáhl ruku. Můžu si podívat na váš mobil? požádal. Žena mu ho překvapeně podala, Doppler se vyklonil z okénka a popadl ho.
Shoří plamenem pekelným, prohlásil.
Pak jel spokojeně dál. Norové jsou tak důvěřiví.
Musel se smát
:))

a já s ním!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Koniec sveta, ako ho poznáme v seznamech

v Právě čtených2x

nevěra rodina norská literatura ironie

Erlend Loe
norská, 1969