Domluvený sňatek / Svatba místo pravdy přehled

Domluvený sňatek / Svatba místo pravdy
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162137/domluveny-snatek-svatba-misto-pravdy-162137.jpg 5 1 1

Helen Brooks - Domluvený sňatek. Candy si nebyla moc jistá, proč ji Quinn požádal o ruku s tím, že svatba bude pro oba výhodná. Strýc Xavier sice Quinna poprosil, aby na Candy po těžké nehodě dohlížel, ale manželství je snad trochu příliš… Navíc Quinn vůbec nevypadá jako někdo, kdo by se chtěl za každou cenu ženit. Co tedy stojí za jeho nabídkou? / Sara Craven - Svatba místo pravdy. Angličanka Kate zjistí několik měsíců po svatbě, že pro jejího řeckého manžela Michalise byla svatba jenom hrou, jakou nikdy nebral vážně. Jinak se přece všechny ty události, které Kate na ostrově v Jónském moři zažije, vysvětlit nedají! Co se Kate dozví, když se do Řecka z Anglie, kam od manžela utekla, ještě jednou vrátí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Convenient proposal / Smokescreen marriage

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Domluvený sňatek / Svatba místo pravdy. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
25.01.2024 5 z 5

To byla tak nadherna kniha,oba příběhy byli neskutečne.jedna z těch nejlepších harlequinek

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Domluvený sňatek / Svatba místo pravdy v seznamech

harlekýnky