Doktorka Valérie přehled

Doktorka Valérie https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/9027/doktorka-valerie-9027.jpg 3 20 20

Doktorka Valérie je mladá půvabná kardioložka, která se nezištně stará o chudé obyvatele na Guadeloupu. Exotický ostrov v Antilách s luxusními hotely a překrásnými plážemi je sice pro smetánku rájem na Zemi, ale současně také místem, kde se domorodci tísní ve slumech, sužováni bídou, organizovaným zločinem a zlými kouzly. Jednoho dne je lékařka ve své ordinaci nalezena mrtvá. Kdo měl zájem odstranit tak dobrou duši? Z vraždy je obviněna stará podivínská stařena. Ale Ludovicův instinkt napovídá, že případ zdaleka není uzavřen.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

L´Enfant de Morn´voie , 2003

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktorka Valérie. Přihlašte se a napište ho.

Vatter83
11.06.2021 4 z 5

Detektivka, která se snadno četla. Vyřešení vraždy, za kterou se skrývá organizovaný zločin, by dle mého vydalo na 1x tak dlouhý román. Příliš jednoduché řešení bez hlubšího pátrání detailů. Hlavní vyšetřovatel - netypická postava s málem nadpřirozenými schopnostmi. :-)

knihomolka525
13.06.2020 1 z 5

jednoduchá dějová linka opepřená sem tam napětím.Nezaujala.

čef
21.01.2020 5 z 5

Trochu nevšední detektivka, kde pátrač je lékař od pojišťovny na jednu ruku ochrnutý, ale bojovník nad všechny pouliční rváče na Guadeloupu. Děj se tedy odehrává převážně zde, ale také v Paříži. Co se tedy skrývá za vraždou idealistické doktorky a zmizením řady dětí v nejchudší čtvrti hlavního města tohoto exotického ráje, je dobré si zejména před cestou tam a do podobných končin určitě přečíst. Zvláštní příběh, který mne celkem pobavil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Doktorka Valérie v seznamech

Gilbert Schlogel