Doktorka Plyšáková - Brontyho zoubky přehled

Doktorka Plyšáková - Brontyho zoubky
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230738/bmid_doktorka-plysakova-brontyho-zoubky-230738.jpg 3 4 4

Bronty si chce hrát s kamarády. Všichni ale před ním utíkají a zacpávají si nos! Pomůže mu Doktorka Plyšáková? Řada ZAČÍNÁME ČÍST je určená nejmenším dětem, pro které je knížka a čtení novým, velkým dobrodružstvím. Naše knížky obsahují jednoduché, ale zajímavé příběhy s oblíbenými hrdiny. Děti jim snadno porozumí, protože mluví jejich jazykem. První setkání s knížkou se tak stane pro malého čtenáře nezapomenutelným zážitkem. Čtení není všechno! Každý příběh doplňují krátké otázky a jednoduché úkoly, které rodičům pomohou ověřit, zda dítě přečtenému textu porozumělo. Různé typy úloh napomáhají k rozvoji schopností, jako jsou například: - pozornost - rozšiřování slovní zásoby - počítání od 1 do 10 - schopnost porozumět textu a vyvodit správný závěr - kreativita a rozvoj emoční inteligence... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Doktorka Plyšáková - Brontyho zoubky. Přihlašte se a napište ho.

bibi.r
05.09.2020 2 z 5

Pro děti od 2 let. Vhodné k předčítání i k prvnímu čtení.
Označeno jako "Začínáme číst". Velká písmena. Součástí jsou i otázky na pozornost, ty se však týkají pouze obrázků nikoli textu samotného.
Vzhledem k obsahu mi chyběl návod na techniku čištění zubů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Doktorka Plyšáková - Brontyho zoubky v seznamech