Dokonalá svůdkyně přehled

Dokonalá svůdkyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215174/mid_dokonala-svudkyne-215174.jpg 3 7 7

Toužíte po lásce na celý život či po společníkovi na romantický víkend v Paříži? Kolik příležitostí k seznámení vám život přinesl sám od sebe, kolik opravdu úžasných mužů jste ve svém životě skutečně získala? Chcete se posunout dál? Převezměte iniciativu a...

Erotika Psychologie a pedagogika
Vydáno: ekniha ? Grada

Die perfekte Verführerin: Wie Sie garantiert jeden Mann erobern , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalá svůdkyně. Přihlašte se a napište ho.

Život-je-Růst
dnes 1 z 5

Přečetl jsem pro zajímavost a nedoporučil bych, maximálně k pobavení. Moc vážné bych tyto rady nebral.

IvaniceTamta
24.01.2023 2 z 5

Takhle kniha dává ženám konkrétní rady, “jak na muže”. Což mnoho z nich určitě ocení, ostatně absence rad je častou výtkou u dalších podobně laděných knih. Ale tyhle rady až fyzicky bolí. Doporučuje se manipulace, taktické hry a při čtení je člověku doslova trapně. Aplikace rad z téhle knížky postupně ušlape vaše sebevědomí. Ale jako dar pro nepřítelkyni může posloužit dobře :).

Marta645
05.04.2021

Naprosto dokonalá kniha tohoto žánru.Pokud vás toto téma zajíma,už nehledejte jinou..Stačí si koupit nebo pujčit tuto.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dokonalá svůdkyně v seznamech