Dokonalá lítost přehled

Dokonalá lítost
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531473/bmid_dokonala-litost-65c1e99d3acf5.png 5 509 509

Audiokniha Dokonalá lítost – sedmý díl drsné krimi série s detektivem Lucem Callanachem a inspektorkou Avou Turnerovou. Autorka Helen Fieldsová, čte Jan Šťastný. Luc Callanach #7 Edinburgh ochromily vražedné bombové útoky. Oběti se počítají v desítkách a smrt neušetří ani místní policejní oddělení. Šéfinspektorka Ava Turnerová a inspektor Callanach ale nesmějí dovolit, aby jim utrpěné osobní ztráty zabránily vypátrat pachatele. Jak je možné, že nezanechává žádné stopy a je pokaždé o krok před nimi? Avě s Lucem nakonec nezbude nic jiného než dál kráčet vstříc pasti, která je má zničit. Nejvýbušnější případ jejich kariéry začíná a vše, na čem jim kdy záleželo, může skončit v troskách.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Voxi

One for Sorrow , 2022

Interpreti: Jan Šťastný

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalá lítost. Přihlašte se a napište ho.

sofiera
předevčírem 5 z 5

Tato Dokonalá série byla dokonalá.
Detektivky jako z partesu, čtivé, napínavé, zajímavé s dobře napsanými postavami Luca, Avy a crew. Edinburgh a Skotsko jako skvělý setting.
Rozečetla jsem další autorčinu sérii a ta se čte taky skvěle.
Autorku doporučuji všem, kdo hledají dobré detektivky.

borupet
27.05.2024 5 z 5

Dokonalá série je u konce. Skvělý díl, asi nejlepší. Je to jedna z nejvydařenějších detektivních sérií, co znám (a mám doma v knihovně). A Luc s Avou? Asi autorka nechala každého z nás, ať si zvolí svůj konec. (I když já nejsem příznivcem otevřených konců.) Dokonalé a určitě doporučuji!!!

ujira
26.05.2024 5 z 5

Helen Fieldsová přitvrdila, zdá se že to co Ava musí prožít, překonat a vyřešit je už neúnosné, ale vyvažuje to lidskost , oddanost službě a láska. Navíc zločinec z donucení si si říká o pochopení. Smutný, těžký díl, krimi, která má psychologicky propracované a silné postavy, dobré čtení.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších eknih (duben)

11.05.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

„Bezpodmínečná láska je tou nejničivější silou ve vesmíru. Dřív nebo později zlomí nás všechny. “

Kniha Dokonalá lítost v seznamech

v Právě čtených8x