Dokonalá přehled

Dokonalá
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389404/bmid_dokonala-CWB-389404.jpeg 4 127 127

Vadná / Chybná série

< 2. díl

Celestine Northová je Chybná. Odkedy ju sudca Crevan označil za hrozbu číslo jeden pre spoločnosť, Celestine je na úteku spoločne s ďalším Chybným, Carrickom, jediným človekom, ktorému môže veriť. No Celestine ukrýva tajomstvo – dôkaz, ktorý by mohol celý systém založený na snahe o dokonalosť odsúdiť na zánik. Dôkaz, pre ktorý už začali záhadne miznúť ľudia a každý, kto by chcel Celestine pomôcť, vrátane jej najbližších, je vopred odsúdený na trest. Čas sa neúprosne kráti, a tak sa Celestine bude musieť rozhodnúť: zachráni seba alebo bude riskovať život, aby pomohla všetkým nespravodlivo označeným za Chybných? Cecelia Ahern, autorka bestsellerových romantických príbehov, v druhom, záverečnom diele svojej dystopie dokazuje, aká nebezpečná môže byť spoločnosť, v ktorej pravidlá majú väčšiu váhu ako ľudskosť a súcit s nami, čo nie sme zďaleka dokonalí.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Perfect , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dokonalá. Přihlašte se a napište ho.

m2056
01.09.2023 3 z 5

Jsem rád že jsem si knihu přečetl druhý díl kW trochu slabší než první protože člověk už trochu tuší jak se bude příběh vyvíjet ale čte se dobře.

Aquagirl
29.08.2023 5 z 5

je to ostuda, že jsem se k pokračování Ceslestina příběhu dostala až teď o dovolené! Ale mám radost, že jsem se k němu konečně dostala, je to stejně krásná knížka jako první díl, možná trochu víc akční ale to příběhu vůbec nevadí. Napínavé až do konce, pecka!

Andynka
18.04.2023 5 z 5

Ze začátku čtení, jsem si říkala, že už mě tahle kniha nemůže dostat tolik jako první díl Vadná.
Po dočtení uznávám, že jsem se mýlila. Tahle kniha je potřeba, aby se celý ten příběh uzavřel. A mě tedy rozhodně bavila. Fandila jsem hlavní hrdince. A vlastně nakonec úplně všem. Tahle série se opravdu povedla. Čtivá a velmi originální

Knižní novinky (36. týden)

30.08.2020

Kniha Dokonalá v seznamech