Dalecká generace přehled

Dalecká generace
https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238681/mid_dalecka-generace-238681.jpg 4 211 211

Doctor Who série

Výsluní 349 je jedním z nesčetného množství světů Dalecké nadace, která poskytuje domov miliardám humanoidů v nesnázích. Doktor, nedůvěřivý ke všem světům, v nichž jsou Daleci zdánlivou silou dobra, se vypravuje na Výsluní 349, aby odhalil pravdivý stav věcí. Jeho pátrání je však brzy ohroženo, neboť se ocitá před soudem, tváří v tvář takzvanému „daleckému advokátovi“. Doktor však ví, že Daleci spřádají mimořádně nebezpečný ničivý plán, a je třeba je zastavit. Podaří se mu o jejich zlovolných úmyslech přesvědčit tamní obyvatele, kteří už celou generaci žijí ve světle dalecké shovívavosti? Uspěje dostatečně rychle? Vždyť na jiné nadační planetě archeologové právě objevili tu nejničivější technologii ve vesmíru...... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: ekniha , Jota

The Dalek Generation , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dalecká generace. Přihlašte se a napište ho.

Pítrs85
04.05.2022 3 z 5

Ještě o fous lepší než předcházející Závoj smutku, lepší v samotném námětu, kde se Doctor (po svém způsobu) musí utkat se svojí nemesis Daleky. Moc se mi líbil autorův nápad připodobnit Daleky ke všem bývalým nebo současným světovým diktátorům, slibujících svému lidu ráj na Zemi, kdy realita bývá přesně opačná. Tentokráte Doctor sice bez pomoci nějaké ze svých companion, ale trojice dětských hrdinů je kvalitní náhradou. Samozřejmě nechybí typický gallifreyský smysl pro humor, napětí a originální konec.

orangerose
31.10.2021 5 z 5

Další díl ze serie doctor who, knížka byla plná akce, nekdy i vtipná, mně bavila moc :)

Hakate
12.09.2021 3 z 5

Tento díl se mi tolik nelíbil, nebylo to úplně špatné, ale nebylo to skvělé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dalecká generace v seznamech

v Právě čtených9x