Dobrou a ještě lepší neděli přehled

Dobrou a ještě lepší neděli https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74058/bmid_dobrou-a-jeste-lepsi-nedeli-c1x-74058.png 4 84 84

S osobitým stylem a typickým humorným nadhledem se autor zamýšlí nad nešvary jednotlivce i společnosti.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrou a ještě lepší neděli. Přihlašte se a napište ho.

Vidlička
10.01.2024 5 z 5

Nepilovo povídání o naší zemi by se mělo číst mláďatům v hodinách občanské nauky. Slzydoočívhánějící.

Pohlazení po duši v tomto případě není klišé ale skutečná charakteristika Františkova vyprávění.

Ještě že toho Myšák napsal tolik!!

Janizoun
02.10.2023 5 z 5

Krásná knížka z devadesátých let a v ní krásné vyprávění pana Františka Nepila, které potěší, pobaví a zvedne náladu, alespoň na mě takovéto čtení platí, když je mi ouzko. Kdo nečetl ať zkusí, kdo četl může se začíst znovu, tato kniha se dá číst stále. Nestárnoucí, milé, úsměvné čtení, které doporučuji.

"Když pustíte z chléva telátko, je nejdříve ohromeno z toho, že vesmír je o hodně větší, než jak o tom vypravuje pan doktor Grygar. Že se rozkládá od chléva k plotu a od stodoly ke zdi, a že je porostlý zelenou trávou a zastropený modře, to se telátku nikdy neřeklo. A to ho rozradostní tak, že se dá do klusu, do běhu a vyhazování, a vy i na dálku vidíte, jak mu to dělá dobře. Že mu to dělá nejméně tak dobře, jako když v chlévě přeskočí ohrádku, dostane se k mámě a vypije ji na ex."

harena
16.01.2022 5 z 5

AUDIO: Krátké, milé, humorné fejetony plné vzpomínek mi neděli opravdu velice zpříjemnily a díky neopakovatelnému přednesu pana Františka Nepila jsem si je poslechla bez přerušení. Pouhých osm krátkých povídek a jak dokáží zlepšit náladu a duši potěšit. Děkuji, pane Nepile.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrou a ještě lepší neděli v seznamech

v Právě čtených1x