Fergus a létající kůň přehled

Fergus a létající kůň https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/4481/bmid_fergus-a-letajici-kun-JHh-4481.jpeg 4 15 15

Osvědčení autoři fantastických příběhů (mj. slavných Kronik Světakraje) se tentokrát zaměřili na menší čtenáře, zhruba od 7 let. Jejich trojice knih, z níž každá má svého statečného hrdinu zažívajícího dobrodružství v dalekém, předalekém kouzelném světě, je plná fantazie, magie a samozřejmě půvabných ilustrací Chrise Riddella. Vydejte se spolu s Fergusem na úžasnou výpravu do Smaragdového moře! Chvějte se hrůzou, když statečný Fergus zachraňuje své spolužáky ze spárů nelítostných pirátů! Sledujte se zatajeným dechem, jak čelí v podzemí strašlivému nebezpečí! Vznášejte se s ním oblohou! A poznejte, jak chutnají ty nejoříškovější čokoládové sušenky, jaké kdy kdo upekl!... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Fergus Crane , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fergus a létající kůň. Přihlašte se a napište ho.

Alíša236
11.10.2020 4 z 5

Mám fakt velkou radost, že jsou mé děti už větší (5 a 7) a tak mě knihy které jim čtu opravdu baví. Tato je jedna z nich. Je z ní jasné, že je pro menší děti, ale je to i tak zábava. Samotná bych ji nečetla, základní linka je opravdu jednoduchá a na mě je tam příliš mnoho detailních popisů a vysvětlování, ale děti nadšené a já se bavila. Co víc si přát.

annakolin
17.08.2015 4 z 5

kniha mě sice bavila ale naproti Kronik Světakraje, byla moc obyčejná. Je to kniha spíše pro malé čtenáře, takže chápu, že nemůže být napsána trochu složitěji než je. Každopádně někoho by mohla bavit víc nežli mě :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Fergus a létající kůň v seznamech