Dobrodružství voru MISSI ONE přehled

Dobrodružství voru MISSI ONE
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196214/dobrodruzstvi-voru-missi-one-196214.jpg 3 1 1

Andy, devítiletý americký školák s českými kořeny, líčí dobrodružnou prázdninovou plavbu po proudu Mississippi, kterou podnikl s tatínkem a strýčkem na vlastnoručně zhotoveném voru. Cestou poznává a učí se milovat divokou přírodu a z vyprávění tatínka a strýčka se dozvídá o dalekých krajích a seznamuje se i s typickou českou pohádkovou postavou vodníka.V česko-anglickém zrcadlovém vydání si čtenář může nejen ověřovat konkrétní výrazy v obou jazycích, ale také může nahlédnout, jak rozdílně oba jazyky fungují a že literární překlad se řídí jinými zákonitostmi než překladová cvičení v učebnicích angličtiny.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství voru MISSI ONE. Přihlašte se a napište ho.

barca7361
25.11.2018 3 z 5

Hezká knížka, anglický text super, ale rozhodně ne pro děti, které s angličtinou začínají, úroveň je opravdu pro pokročilé. Jinak příběh hezký, dobrodružství hlavně pro kluky, ale věřím, že i holky by to mohlo bavit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství voru MISSI ONE v seznamech