Dobrodružství v Karibiku přehled

Dobrodružství v Karibiku https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78097/bmid_dobrodruzstvi-v-karibiku-Vws-78097.jpg 4 27 27

Tabitha Grahamová žije poklidně v městečku Port Townsend, kde má malé knihkupectví. Po nevydařeném manželství je naoko spokojená, ale přece jenom jako by jí něco v životě chybělo. Vydá se tedy na plavbu luxusní lodí po Karibiku a náhoda jí přivede do cesty Devlina Coltera, jemuž pomůže z nesnází. Po nějaké době jí připadá, že našla muže svých snů. Netrvá však dlouho a střetnutí, v němž jde o život, jí ukáže, že Devlin je záhadný muž a že tajemství, jež skrývá, jejich lásku možná ohrozí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Fabulous Beast , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství v Karibiku. Přihlašte se a napište ho.

Kudík
05.07.2023 2 z 5

Co k tomu dodat? Upřímně jsem v tomto autorku moc nepoznávala, ale pravdou je, že se jedná o knihu z její rannější tvorby a současných kvalit prostě nedosahuje.
Tabitha Grahamová si dopřála dobrodružnou dovolenou, i když pro ní bylo dobrodružstvím opuštění jejího knihkupectví a hned na prvních stránkách, na výletě po ostrově St. Regis, narazí na Devlina Coltera, který potřebuje její pomoc. Ona si jej následně ztotožňuje s drakem a jemným, plachým mužem a on v ní vidí kočičku. :) Protože mám autorku vážně ráda a u oslavy 30. narozenin jsem se bavila, tak hodnotím jak hodnotím.

Ivetaa
11.04.2016 1 z 5

Zatím nejslabší kniha od této autorky. Nuda a zase nuda, dočetla jsem ji, protože neodkládám knihu a čekám, že se třeba děj tzv. rozjede. Nerozjel...

kacaaba
09.01.2016 2 z 5

Slabší kniha této autorky. Mám od ní raději historické a paranormální romány, které píše pod pseudonymem Amanda Quick. Tohle mi přišlo chvílema až trapné. Chyběl mi tu propracovanější příběh.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství v Karibiku v seznamech