Dobrodružství malého ledního medvídka přehled

Dobrodružství malého ledního medvídka https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96402/dobrodruzstvi-maleho-ledniho-medvidka-96402.jpg 4 22 22

Knížka je určená začínajícím čtenářům. Text je přizpůsoben věku dítěte velikostí textu, jednoduchým dějem a srozumitelným jazykem. Pomáhá rozšiřovat slovní zásobu a vyjadřovací schopnosti dítěte. Klíčová slova textu jsou nahrazena obrázky. Ve třech krátkých příbězích se děti seznámí s malým ledním medvědem Olem, jeho mámou medvědicí a kamarády, ledním medvědem Svenem a sobem Rolem. (www.thovtknihy.net)... celý text

Pro děti a mládež
Vydáno: , Thovt

Geschichten vom kleinen Eisbären

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství malého ledního medvídka. Přihlašte se a napište ho.

mataaskorice
11.02.2023 3 z 5

Nás knížka nijak zvlášť neoslovila. Legendu čtecích obrázků by bylo lepší umístit na začátek, také jsme s dcerou občas váhaly nad přesným zněním obrázku a po přečtení přišel AHAmoment v podobě legendy. Příběhy nejsou špatné, adekvátní chápání malého dítěte, obrázky také zaujmou, ale celkově mi knížka připadá jako taková rychlokvaška bez nějakého od kvant jiných odlišujícího nápadu.

StihOMam
31.05.2022 4 z 5

Velmi povedené první čtení. Motivovalo číst knihu znovu a znovu, dokud nemusela zpátky na své místo do městské knihovny.

bea.mari
12.12.2020 5 z 5

Bylo legrační, že medvídek si myslel, že polární liška bude hnědá...on myslel, že je jenom zasněžená.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství malého ledního medvídka v seznamech

v dalších seznamech1x