Dobrodružství komára Igora přehled

Dobrodružství komára Igora
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396992/mid_dobrodruzstvi-komara-igora-6PJ-396992.jpg 5 2 2

Pomocí zábavných příběhů z pera Ivy Mušálkové se pojďme na svět podívat očima jednoho komářího nezbedy, který se díky své neposednosti dostal až do daleké Afriky. Tato kniha bohatě doprovázená ilustracemi Šárky Mrvové začínající čtenáře nejen pobaví, ale také se v ní dozvědí mnoho zajímavých věcí. Namísto některých slov jsou v textu umístěny názorné obrázky, proto pokud vaše děti ještě neumějí číst, mohou začít právě s touto knihou. Malované čtení zvládnou s pomocí dospělého už od tří let, a velmi brzy tak získají dobrý pocit, že už samy začínají číst.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodružství komára Igora. Přihlašte se a napište ho.

Cheynn
28.05.2022 4 z 5

Milá knížka, kterou s rodiči můžou číst i děti díky obrázkům vloženým do textu. Hezký příběh, trochu mě jen zarazilo, jak je v textu omílané, že lidé v Africe mají barvu kůže jako čokoláda :-)) Ale jinak hezké, čteme se synem už popáté :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobrodružství komára Igora v seznamech

Iva Mušálková