Dobrodruh z paneláku: kniha druhá přehled

Dobrodruh z paneláku: kniha druhá https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487452/bmid_dobrodruh-z-panelaku-pZ5-487452.jpg 4 2 2

Dobrodruh z paneláku série

< 2. díl

Dobrodruh Lukáš Matějček se v pokračování úspěšného, částečně autobiografického románu v průběhu tří let vydává znovu a znovu do dalekých krajin. V Asii a Africe stráví několik měsíců a navštíví 18 států. Prostopuje rýžová pole Vietnamu, vyhostí ho z Tádžikistánu nebo vystoupá na třetí nejvyšší horu afrického kontinentu. No a když zrovna necestuje, rozváží v Praze pizzu a do toho vede úspěšnou módní značku Bagind, jejíž výrobky nosí denně tisíce Čechů. Dle něj totiž stačí skočit, létat se naučíte pak.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobrodruh z paneláku: kniha druhá. Přihlašte se a napište ho.

soukroma
24.11.2022 2 z 5

Za mne tedy vůbec ne: není to žádný cestopis, což mne zaujalo v anotaci, a jako autobiografie mne to vůbec nezajímá, ještě s na pozadí komentující drahou polovičkou? Ráchel..., navíc se všude opakuje, že to vlastně životopisné není, jen román, což ovšem tedy taky není.

Ozvěny run, Muž bez tváře a další knižní novinky (31. týden)

31.07.2022

Kniha Dobrodruh z paneláku: kniha druhá v seznamech

v Právě čtených1x

Lukáš Matějček