Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě přehled

Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201883/bmid_dobre-jidlo-pripravene-jednoduse-zd-b1R-201883.jpg 5 4 4

Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě - Téměř 100 receptů s výživovými hodnotami a fotografiemi přípravy Chcete-li žít zdravěji a přitom se neomezovat v chuti a pestrosti jídla, jste na správné adrese! Kniha plná „hrnkových" receptů na svěží, zdravá a zároveň výborná jídla i dezerty se vám stane nepostradatelným průvodcem lepším životním stylem. U každého pokrmu najdete podrobné výživové informace a díky tomu budete mít stále přehled o tom, co přesně jíte. Díky podrobným návodům, fotografiím provázejícím recepty krok za krokem a kuchařským tipům získáte dovednosti potřebné pro přípravu chutných jídel pro celou rodinu. Vyzkoušejte křupavé snídaňové kapsy, rajčata s čočkou a kozím sýrem, halibuta s paprikovo-mandlovou omáčkou, česnekové kuře s pórkem, ananasové carpaccio s mangovou omáčkou nebo jablečný dip.... celý text

Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Slovart (ČR)

Good Food Made Simple - Healthy , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě. Přihlašte se a napište ho.

Ajinka126
30.07.2017 5 z 5

Skvělá záležitost. Obdarovala jsem tím svoji milou sestřičku a sama ji našla pod vánočním stromečkem. Je to psané s láskou k jídlu, to je poznat. Recepty jsou jednoduché a inspirující.

Mixxa
23.02.2016 5 z 5

Já jsem s knížkou velice spokojená. Kromě skvělých receptů je zde mnoho přehledných a krásných obrázků a vše je rozděleno do kategorií. Za mě tedy 100% Doporučuji!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dobré jídlo připravené jednoduše zdravě v seznamech