Do ráje a zpět přehled

Do ráje a zpět
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208155/bmid_do-raje-a-zpet-r8o-208155.jpg 3 5 5

Sára má ve všem jasno. Po studiích se hodlá provdat, odstěhovat na vesnici a žít poklidný život venkovské učitelky. Poslední semestr před státnicemi se jí však naskytne skvělá příležitost ke studiu v Portugalsku. Malému dobrodružství před naplánovaným zbytkem života nelze odolat a tak se s kamarádkami vypraví vstříc novým zážitkům. Každý den je jiný, nový, vzrušující… neplánovaný. Je opravdu svatba a manželství tím, po čem Sára tak touží?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Do ráje a zpět. Přihlašte se a napište ho.

broskev28
10.10.2022 3 z 5

V rámci žánru určitě nepatří k nejlepším, ale ani k nejhorším.
Přečtenou ji máte za chvilku, neurazí, nenadchne, navíc tiskařští šotci zde řádí spíše výjimečně. Zajímavá pro mě byla informace o portugalském VŠ studiu; pokud je pravdivá, mají to tamní studenti u státnic mnohem snazší.
Mně osobně se asi nejvíce líbila poslední kapitola; vážně jsem zauvažovala o "setkání" v podstatně delším horizontu. Zcela jinak vnímáte a plánujete svou životní dráhu ve dvaceti, ve třiceti . . . (doplňte si sami).

tygřímáma
12.06.2020

(SPOILER) Sára má ve všem jasno. Po studiích se vdá, odstěhuje na vesnici a bude žít poklidný život venkovské učitelky. Ale v posledním semestru studia odjede studovat na pár měsíců do Portugalska a najednou zjistí, že vlastně vůbec nechce žít svůj naplánovaný život. Není si jistá ani svou láskou k Honzovi, se kterým chodí již mnoho let. Po čem ale opravdu Sára touží?

Bety 22
16.10.2014 5 z 5

Super knizka! Uplne me to motivovalo nekam vypadnout na cesty a zase neco zazit. Doporucuji!!!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Do ráje a zpět v seznamech

v Právě čtených1x

2010  100%Prázdniny u babičky