Dlouhé safari z Opavy do Keni přehled

Dlouhé safari z Opavy do Keni https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492369/bmid_dlouhe-safari-z-opavy-do-keni-jsR-492369.jpg 4 4 4

Slavnou ochránkyni zvířat Joy Adamsonovou není třeba představovat. Její vztah se lvicí Elzou se stal opravdovou kultovní záležitostí. Co už ovšem lidé netuší je, že se jedná o opavskou rodačku. Abychom tento silný a dojemný příběh přiblížili i mladším čtenářům, rozhodlo se město ve spolupráci se spisovatelkou Zuzanou Beranovou a ilustrátorem Ondřejem Hyvnarem vydat komiks věnovaný nesmírně bohatému životu Joy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dlouhé safari z Opavy do Keni. Přihlašte se a napište ho.

bagel
10.11.2022 4 z 5

Jelikož v Opavě žiju skoro celý život, byla pro mě tato kniha skoro povinností. Bylo dobře, že jsem předtím navštívila výstavu o životě Joy a komiks byl jejím vítaným doplněním. Na druhé straně ten, kdo zná hrdinčin život jen z knih a filmů o lvici Else, bude mnohokrát překvapen.

bazyk21
30.06.2022 5 z 5

zajímavý příběh, nádherná ilustrace

kiki3215
20.03.2022 3 z 5

Komiks se prodává u nás v Opavě asi od 28.2.2022 a den předem byla autogramiáda autorů (bohužel jsem se této události osobně nemohla účastnit kvůli svým studiím). Komiks jsem si však vypůjčila v knihovně a do třiceti minut ho měla přelouskaný. Nejsem zvyklá na český komiks a zpracování jejího života pro mě bylo až moc osekaný. Myslím, že by si šlo s jejím životem ještě trošičku pohrát a představit ho trochu více detailně...Takto to bylo pro mě až moc zhurta...ale asi jako hrubý náčrt jejího života to postačí :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dlouhé safari z Opavy do Keni v seznamech

Zuzana Beranová