Dívka z kraje růžových čekanek přehled

Dívka z kraje růžových čekanek https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281806/mid_divka-z-kraje-ruzovych-cekanek-eFt-281806.jpg 3 2 2

Láska, ta neodmyslitelná součást našeho života, po které všichni toužíme a bez níž si svůj život nedokážeme představit, je hlavním a jediným tématem básnické sbírky Dívka z kraje růžových čekanek, která je již druhým poetickým počinem Ivany Terezy Konečné. Sbírka je odrazem jejích snů a představ o lásce… a projevem víry v lásku. Hlavní motiv pak představuje růžová čekanka. Ten něžný a křehoučký kvítek symbolizuje autorčinu naději a víru v bezvýhradnou lásku. Růžová je barvou něhy a romantiky, čekanka zase zosobňuje vytrvalost. Růžová čekanka je tak jedinečnou kombinací síly, vytrvalosti, něhy a citlivosti. Stíhaná strachem a nepěknými životními zkušenostmi, stále věří v čistotu pravé lásky a sní o svém muži s velkým „M“. Touží a věří, nevzdává svůj sen. A pak… přijde ON.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka z kraje růžových čekanek. Přihlašte se a napište ho.

RomanDušek
28.09.2020 5 z 5

Stěží hledám slova, kterými bych popsal tyto překrásné básně!!
Tak jako v lesích vyvěrá křišťálově čistá voda, která napájí rostliny, stromy a zvěř a dodává jim sílu, tak toto je studnice plná křišťálově čisté lásky, romantiky a oddanosti, jenž napájí naše srdce a dodává jim lásku.
Autorka v každé větě dokazuje, jaké má milující srdce a jak neskutečně nádherný je to pocit, někoho milovat a ještě krásnější je býti milován/a.
Je to sametově hladké pohlazení duše.
Všem mohu vřele doporučit!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dívka z kraje růžových čekanek v seznamech

2019  25%Pomněnka v nesnázích
2016  50%Dívka z kraje růžových čekanek