Dračí princezna přehled

Dračí princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309724/bmid_divka-v-ohni-draci-princezna-jOt-309724.jpg 4 20 20

Dívka v ohni série

1. díl

Mladá dívka Tenesie si žije v poklidu svůj skvělý život. Na škole je oblíbená, má milující rodiče a bezvadného přítele. To vše se ale změní v okamžiku, kdy Brian při tragické nehodě zemře. V tu chvíli do Tenesiina života vpadne tajemný mladík, který jí obrátí život vzhůru nohama a odhalí jí dlouho střežené tajemství, že není tak úplně člověk a naléhá, aby s ním odešla do jiného světa, kde by se měla připojit do války, na stranu rasy jejích předků.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dračí princezna. Přihlašte se a napište ho.

Ashi
18.07.2020 5 z 5

Podobný příběh jsem kdysi také načrtla, proto mě tato kniha opravdu zaujala. Já myslím, že super. mě se dobře četla a i když jsem přemýšlela nad tím co bych napsala jinak, stejně je super. Ráda bych pokračování! Věřím, že k němu dojde.

Devil-Ivet
19.12.2018 3 z 5

Začátek byl hrozný. Hlavní hrdinka mi nebyla moc sympatická a hlavně byla úplná puberťačka. Ale pak to trochu dostalo jiný směr. Trochu napínavosti a trochu dobrodružnosti. Jako prvotina to není špatné, ale spíše je to pro náctileté.

milunka21
01.03.2018 5 z 5

Na prvotinu perfektní. Jednoduchý a přesto moc chytlavý příběh, který si mě získal. Už aby bylo pokračování. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dračí princezna v seznamech

v dalších seznamech1x