Dívka, 15 Flirtování po francouzsku přehled

Dívka, 15 Flirtování po francouzsku
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242930/mid_divka-15-flirtovani-po-francouzku-242930.jpg 4 89 89

Jess Jordanová série

Jess má menší problém. Musí napsat dopis francouzskému studentovi Edouardovi, který k nim přijede na výměnný pobyt, a nějak se jí nedostává inspirace. Její neodolatelný vtip a výřečnost se najednou někam vytratily. Ale to by ještě nebylo tak strašné. Nejhorší je, že mu má poslat svou fotografii. Z téhle představy jí úplně naskakuje husí kůže. To by ovšem nebyla Jess, aby na něco nepřišla. Co takhle svou podobu trošku počítačově vylepšit? A koho jiného by měla poprosit o pomoc než svého nejlepšího kamaráda Freda?... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , BB art

Girl, 15: flirting for England , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívka, 15 Flirtování po francouzsku. Přihlašte se a napište ho.

jsemknihomolka
23.03.2021 3 z 5

vtipná a oddechová kniha .

Knihomolka506
14.07.2020 5 z 5

Knihu mi půjčila kámoška v prváku na střední a takhle jsem objevila další super autorku. Napinavý a srandovni příběh o jednom výměnném pobytu , pěkném a sympatickém klukovi a vztahu mladého páru.

okureček
29.06.2016 5 z 5

Knížka se skvěle čte, je vtipná, a pro holky v pubertě, co si nepotrpí na složitých knížkách, je tato kniha skvělá! :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dívka, 15 Flirtování po francouzsku v seznamech

v Právě čtených2x