Dívej se, jak umírám přehled

Dívej se, jak umírám https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214601/mid_divej-se-jak-umiram-214601.jpg 4 63 63

Několik let po zničení města New Orleans uragánem Katrina… Napínavý příběh začíná v areálu u milosrdných sester, kde došlo k vraždě kněze, související s vandalským poničením vitrážových oken. Okna byla čerstvě restaurována, stejně jako další okno s portrétem Marie Magdaleny...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívej se, jak umírám. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
10.08.2020 4 z 5

Napínavé, trochu mě štvala hlavní postava, ale četlo se to dobře.

Merlinit
28.05.2019 3 z 5

Co k tomu říci? Hlavní hrdince jsem v podstatě fandila, i když se chovala jako trotl. Děj byl místy tak málo uvěřitelný, že je s podivem, že jsem knihu neodložila. Pachatele jsem bohužel odhalila příliš brzy, takže mne u knihy držela už jen síla vůle. Pomalé, melodramatické, trochu otravné, ale úplný průšvih to nebyl.

sarekaslukova
31.08.2018 5 z 5

Knihu jsem ve svém seznamu měla už docela dlouho, vůbec nevím proč jsem s ní tak otálela. Příběh mě naprosto pohltil a líbilo se mi, že byl napsán pohled jak vyšetřování detektivů, tak pohled Miry. A závěr případu byl vážně vydařený, když jsem si opravdu řekla, tak tohle jsem fakt nečekala.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dívej se, jak umírám v seznamech

v dalších seznamech2x