Diskant aneb Odtajněná bigbítová kronika kapelníka Franty Brunclíka přehled

nehodnoceno
Diskant aneb Odtajněná bigbítová kronika kapelníka Franty Brunclíka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489700/diskant-aneb-odtajnena-bigbitova-kr-ji7-.jpg 0 0 0

Publikace na 167 stranách humornou formou přibližuje zážitky, problémy, nezdary i úspěchy tohoto hudebního uskupení. Nezbytnou součástí je 670 unikátních dobových fotografií, na kterých je zachycené veškeré dění okolo hudebníků, včetně technického personálu a fanoušků. Dále v knize najdete originály textů několika vlastních skladeb, jejich autory a seznam muzikantů, kteří kapelou v průběhu času prošli. Mezi ty nejznámější patří František Brunclík, Vladislav Fanta, Miroslav Horna a Jaroslav Špička. První dva jmenovaní stojí za vznikem knihy. Textová část vychází převážně z kroniky kapely, kterou od roku 1979 pečlivě vedl kapelník František Brunclík, uspořádání a úprava fotografií je dílem bubeníka, klávesáka, zpěváka, ale také mnichovohradišťského patriota a fotografa Vladislava Fanty.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diskant aneb Odtajněná bigbítová kronika kapelníka Franty Brunclíka. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diskant aneb Odtajněná bigbítová kronika kapelníka Franty Brunclíka v seznamech

hudební skupiny, kapely česká hudba rock mikrohistorie hudebníci, muzikanti big beat Mnichovo Hradiště

Vladislav Fanta
česká, 1949